Tetování na krk

Tetování na krk je velmi oblíbené u žen. Samozřejmě to není pouze jejich doména i muži se na toto místo nechávají tetovat. Ženy si vybírají zádní část krku, protože toto tetování jde velm jednoduše schovat pod vlasy. Odhalí jej pouze pokud chtějí sami. Muži naopak vybírají místo na kraji krku, které je nyní velmi moderní. Problém smozřejmě může nastat v situacích, kdy je potřeba tetování skrýt.

Tetování na krk však patří mezi ta bolestivější. Jelikož hned pod kůží jsou krční obratle, mohou po tomto tetování nastat bolesti hlavy a krku. tetování obecně bolí nejméně na místech, kde je poměrně více tuku. Přesto nejde říci, že by tetování na krk bylo jakkoli zdravotně nebezpečné. Zkrátka si jeden den poležíte doma s bolením hlavy. Důležité je však jako u jiných částí tetování zabránit styku s nečistotami. Proto je potřeba tetování překrýt pomocí fólie. Následně je nutné, aby bylo tetování pravidelně pokryto regenerační mastí, kterou obdržíte v tetovacím studiu a je v ceně tetování.

Pokud se později rozhodnete tetování ukrývat, nezbude Vám nic jiného než nosit šály a také zvedací límečky. Proto opět zdůrazňujeme jak důležitý je výběr místa pro tetování. Nic nepodceňujte a nikam se nežeňte, protože tetování  budete mít do konce života.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Permanentní tetování a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.