Tetování na bok

Pokud se rozhodnete pro tetování, vyberete si svůj vlastní originální vzor, pak Vám nic nebrání v tom, navštívit profesionálního tatéra. Jedním z mnoha míst lidského těla, kam si lidé nechávají udělat tetování je na bok. Výhoda je v tom, že pokud chcete, pak tetování jednoduše schováte, vidět může jít pouze v létě při opalování. Volba místa je však velmi důležitá. Je také odlišné to, jak moc Vás bude tetování bolet.

Pokud jste na bolest více citliví, není dobré volit si tetování na kosti. Bok patří mezi partie, kde tetování bolí méně, protože se zde nachází větší množství tuku. Je potřeba si uvědomit, že při tetování se aktivuje náš imunitní a obranný systém, který reaguje stejně jako při infekci nebo jiném typu zranění. Je tedy možné, že po tetování se ocitnete doma s nateklými uzlinami. Po tetování patří mezi nejdůležitější kroky natírat tetování pomocí regenerační masti. Tuto musíte po tetování dostat v tetovacím salónu a navíc musí být v ceně.Pokud jdete na první tetování, pak se na všechno ptejte předem. Jsou mezi námi lidé, kteří se špatně vypořádávají s bolestí. Tito lidé samozřejmě mohou požít tlumící prostředky.

Nedoporučuje se však používat drogy nebo alkohol. Jednak je zákazník více neklidný a je obtížné nanést tetování. Druhým důvodem je zředění krve. Proto bude tetování více krvácet a tím pádem je i obtížnější dostat barvu na místa, kde se má usadit.

Komentáře jsou uzavřeny.